Muser Tour!

(Společenská a ostatní akce)

31.3.2018Muser Tour!

Společenský sál ve 14.00 hod.

První officiální hudebně-taneční talkshow s hvězdami českého Musically a Youtube!
Můžete se těšit na jedinečné vystoupení mladých talentů, kteří prorazili nejen na internetu!

 

Hudební vystoupení si pro Vás připravili:

Timmy White - zpěvák, influencer, známý také z TV Óčko, jehož videoklipy na Youtube lámou rekordy ve sledovanosti.

Naty Hrychová - mladičká zpěvačka, která má za sebou na svůj věk bohatou kariéru ve světě muzikálů a její videoklipy na youtube mají milionové přehrání!

Mína - herečka, zpěvačka a youtuberka, která si prošla komplikovanou nemocí v útlém věku, ale i přesto pravidelně vystupuje pro děti i dospělé jak na divadelním parketě, tak na akcích pro nejmenší. Společně s youtuberem Pjayem má milionové videoklipy na youtube a její samotná tvorba na této soc. síti má přes 70 000 fanoušků. Na Musically nedávno překonala hranici 100 tis. followers.
 

Dále vám zatancují:

Paullap a Lucy Štrynclová, které se již léta věnují moderním stylům tance a na soutěžích získavají prestižní ocenění. Obě dívky mají také velmi početnou základnu fanoušků na Musically a youtube, díky kterým je znají statisíce teenagerů.

Nemůže chybět ani Adam Kajumi, což je, dle svých slov budoucí úspěšný “módní guru” . Tento sympaťák láme rekordy ve sledovanosti svých přímých přenosů - tzv. “livestreamů” , kde ho denně sledují tisíce lidí online. I díky tomu si vybudoval nejvěrnější fanouškovskou základnu na Musically.

Celou akci bude moderovat youtuber PJAY, který prorazil svými hudebními parodiemi a písničkami na Youtube. Jeho nejslavnější song “Učitel” má téměř 5 mil. zhédnutí a na featu mu zazpíval bloger roku a momentálně nejúznavanější youtuber Kovy.

 

V průběhu celého programu se můžete těšit na interakci s fanoušky, soutěže, legraci, a na závěr nemůže chybět závěrečná autogramiáda a fotografování s výše zmiňovanými. Autogramiáda je PRO VŠECHNY!

V.I.P. držitelé vstupenek se navíc mohou těšit na přednostné vpuštění do sálu (50 minut před začátkem programu), během tohoto času mohou v BACKSTAGE pokecat se svými oblíbenci, natočit si musically, a načerpat inspiraci. Jako dárek poté dosanou exklusivní muserský Merch z našeho partnerského eshopu 4merch. V.I.P. návštevníci budou mít také vlastní místa v předních řadách, které jim nemůže nikdo obsadit.

A to není vše! V každém městě budou navíc další populární “museři” , kteří se na své fanoušky přijedou podívat a budou se jim věnovat na hodinové autogramiádě! (Například Annie Camel, Alelechta, Dejvitt, Terysa, Helly.Elli , Nora.kakos, Teribalci či Carolinebuck)
 


Kupujte teď na: www.musertour.cz

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Sněhurka
Fragile

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa