Ilona Csáková a Golden Big Band Prague & Petr Sovič

(Hudební pořad)

19.10.2018Ilona Csáková a Golden Big Band Prague & Petr Sovič

Divadelní sál v 19.00 hod. - PŘELOŽENO NA 28.3. 2019

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Ilona Csáková vydala po deseti letech nové album a připravuje koncerty s Golden Big Band Prague pod taktovkou Petra Soviče!

Nové album vydala a na koncerty se připravuje v letošním roce dáma s jedním z nejpodmanivějších hlasů u nás. Název alba je symbolický: Pořád jsem to já - patnáct písniček podstatou různorodých, ale přitažlivě sjednocených interpretkou. Je to retrospektiva Iloniny skvělé minulosti, potvrzení zajímavé současnosti a nadějný posun do budoucnosti. 

Za většinového doprovodu Golden Big Band Prague pod taktovkou Petra Soviče se na albu dočkáte ohlédnutí za Laurou a jejími tygry (49 dní do jara s Martinem Poštou), v nových aranžích si jistě rádi připomenete Iloninu velkou hitovou éru (Pink, Tornero, Malý vůz, Proč mě nikdo nemá rád nebo Když zbývá pár slov). Z posledních let je tu silné televizní téma z pera Ondřeje Brzobohatého (Žít, co to dá), výstižná titulní novinka nebo klasický hit v podobě duetu s Karlem Gottem (Pláč/Crying). Bonusem je zcela čerstvá skladba Abych byla IN, moderně tanečně s nadhledem komentující prostředí popu.

Koncert Ilony Csákové za doprovodu předního českého hudebního seskupení Golden Big Band Prague Petra Soviče přinese největší hity z kariéry zpěvačky a špičkové instrumentální výkony!

Můžete se těšit na koncert, který překvapí!

 

Vstupenky v předprodeji od 19. září 2018.

Cena vstupenek je 380 Kč, 340 Kč a 290 Kč.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Lady Oscar
Žalman - 50 let na scéně

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa