Novinky

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

11.08.2017

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

Také na podzim letošního roku se bude na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích konat cyklus folkových koncertů s názvem Na návštěvě u Nezmarů. Fanoušci se mohou těšit na kultovní žánrové skupiny - Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Stráníky a Poutníky. Zpestřením pak budou slovenští Funny Fellow

Předprodej abonentek na celý cyklus byl zahájen 22. června. Cena je 880 korun. Po ukončení předprodeje abonentek (18. srpna) bude možné zakoupit vstupenky i na jednotlivá vystoupení. K dispozici budou vždy měsíc před samotným koncertem.

Nezmaři s Komorním sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha (20. září 2017)  - náhradní koncert za Wabiho Daňka

Jedná se o společný koncert, kdy symfonici Českého rozhlasu Praha doprovázejí Nezmary v jejich písních. Aranže jsou použity z projektu s Jihočeskou filharmonií. Navíc sami zahrají ukázky z nejznámějších muzikálových a filmových melodií. Jsou to opravdu excelentní muzikanti, kteří doprovázeli řadu světových es jako jsou Enrico Morricone, nebo Andrea Bocelli. Členové sdružení jsou: Ludvík Sklenář - housle, Saša Kopka - housle, Markéta Sádecká - viola, Pavel Barnáš - violoncello, Jarka Tajanovská – hoboj.

Stráníci (18. října 2017)

Veronika a Luboš Stráníkovi již dlouhé roky tvoří úspěšnou folkovou dvojici. Ostatně kořeny tohoto oblíbeného dua sahají až do roku 1983, kdy se budoucí manželé potkali na vandru v obci Březina u Rokycan. Stráníci, to je upřímná muzika, kterou její interpreti milují. A stejně tak jejich fanoušci. Na kontě mají kromě velkého množství koncertů také několik nahrávek a účast na kompilacích.

Funny Fellows (20. listopadu 2017)

Jedinečné seskupení ze Slovenska, úžasná atmosféra, rozmanitý repertoár… Funny Fellows se folkovému programu cyklu Na návštěvě u Nezmarů malinko vymykají, avšak pobaví stejně tak. V jejich přítomnosti se vrátíte do hudby 20. let minulého století.

Poutníci (11. prosince 2017)

Bez přehánění legenda tuzemské bluegrassové scény. Poutníci z Brna baví fanoušky od roku 1970, kdy odehráli první koncert v Maloměřicích. Kapela má za sebou plno úspěchů na hudebních přehlídkách, velké množství koncertů a také několik nahrávek. Těch se celkově prodalo více než 100 tisíc kusů. Za zmínku stojí, že v Poutnících v minulosti působil například Robert Křesťan.

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská
Sněhurka

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa