Novinky

Jarní Návštěvy u Nezmarů v Metropolu odstartují samotní Nezmaři

30.12.2018

Jarní Návštěvy u Nezmarů v Metropolu odstartují samotní NezmařiMarkus Wischenbart
Návštěvy u Nezmarů na Malé scéně Metropolu pokračují. Jarní sezónu začnou 20. února 2019 samotní Nezmaři. V následujících měsících pak zahrají Epydemye, Václav Koubek Trio, Marien a Norbi Kovács.
 
 
Nezmaři (20. února 2019)
Naprostá legenda tuzemské folkové scény, kapela slavná i svými jedinečnými sborový zpěvy. Stálice, kult, prostě Nezmaři. Na scéně jsou již od roku 1978 a od původního repertoáru coververzí se přesunuli k vlastní tvorbě, byť od nich na koncertech nějaká ta světová folková klasika zaznívá. Na kontě mají mnoho řadových alb a také ocenění. Každý rok pravidelně koncertují a udržují si status přední žánrové kapely.
 
Epydemye (19. března 2019)
Originální českobudějovická skupina, která bezesporu patří k nejzajímavějším pojmům tuzemské folkové scény. Jejich alba jsou velmi ceněná, a to i hudebními kritiky, a své kvality potvrzují i na koncertech, které jsou vyhlášené pro svou energii a precizní sehranost. Epydemye se mimo jiné představila i na mnoha velkých tuzemských festivalech!
 
Václav Koubek Trio (16. dubna 2019)
Známý písničkář, který mimo jinou prošel několika divadly a pracoval i v televizi. Od začátku 90. let vydává sólová alba, která mají mezi žánrovými fanoušky pozitivní odezvu. Je letitou stálicí české hudební scény. Na Malé scéně vystoupí se svým triem.
 
Marien (14. května 2019)
Jedni z čelních představitelů mladé folkové generace. Pardubická skupina uchvátí vokály, ale i melodiemi a pozitivní atmosférou. Mají za sebou řadu významných hudebních ocenění a také spolupráci s velikány, jako jsou Pavel Žalman Lohonka, Wabi Daněk nebo Spirituál kvintet.
 
Norbi Kovács (10. června 2019)
Fenomenální kytarista se sice narodil v Šale na Slovensku, ale v jeho žilách koluje maďarská krev. Do Prahy se přestěhoval v roce 1992 a od té doby hrál s různými kapelami a řadou interpretů, především s písničkářkou Radůzou, Petrem Skoumalem či Máriem Bihárim. V současnosti je členem skupin Ivan Hlas Trio a Lokomotiva. Věnuje se i sólové kariéře, přičemž v roce 2018 si k padesátinám nadělil album s názvem 13:31.
 
Předprodej abonentek na celý cyklus se uskuteční v termínech 19. 12. 2018 až 5. 1. 2019. Před posledním koncertem cyklu 18.12. Cimbal Classic je možné abonentky přednostně zakoupit v pokladně METROPOLU od 17.30 do 18.45 hodin.
Cena je 1.100,- Kč. Vstupenky na jednotlivá vystoupení budou k dispozici vždy měsíc před samotným koncertem.
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Přesunuté a zrušené akce
Zdeněk Izer

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio