Novinky

Hlavní cenou v tombole na Mysliveckém bále bude odstřel daňka

12.1.2018Hlavní cenou v tombole na Mysliveckém bále bude odstřel daňka

Myslivecký bál v Metropolu má již svou tradici a tradiční je také pravá myslivecká tombola, kterou vegetariáni obcházejí obloukem... :o) V letošním roce však tombola získává více na lesku výjimečným příspěvkem partnera plesu společnosti Lesy a rybníky města Českých Budějovic, s.r.o., který do tomboly věnoval hlavní cenu: odstřel daňka evropského v hodnotě stříbrné medaile! Především myslivci ocení tuto mimořádnou příležitost, jejíž finanční honota odpovídá ceně 25 tis. Kč!

zobrazit detail »

oddelovac

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

9.1.2018Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

Chcete se naučit tančit, hledáte zábavu, nové přátele či lásku? Nechcete se mačkat s dalšími tanečními páry v malém sále, pak taneční pro mládež v Metropolu jsou to pravé pro Vás.

Pro JARNÍ KURZ tanečních, který začíná 22. ledna v 18. hodin jsme si pro Vás, jako jediní ve městě, připravili úplnou novinku, a to SPECIÁLNÍ HODINU STOLOVÁNÍ SPOJENOU S RAUTEM.

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz zde https://www.facebook.com/groups/549785002036462/about/

zobrazit detail »

oddelovac

KURZY PRO STROJNÍKY - jaro 2018

3.1.2018KURZY PRO STROJNÍKY - jaro 2018

Na leden a únor pro Vás připravujeme tyto strojnické kurzy:

ZÁKLADNÍ KURZ PRO STROJNÍKY TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

ROZŠÍŘENÍ STROJNÍCH PRŮKAZŮ

 

zobrazit detail »

oddelovac

PLESOVÁ SEZONA 2017/2018

13.12.2017

Seznam plesů 2017/2018

13.1.    Velký mediální ples
20.1.    Myslivecký bál
17.2.    Ples Budvaru
24.2.    2. PLES MĚSTA České Budějovice
  2.3.    Ples jihočeských starostů
23.3.    Ples v žitě
13.4.    Muzikantský bál

zobrazit detail »

oddelovac

Prodejní doba předprodeje vstupenek ve svátečních dnech

12.12.2017

27. prosince - otevřeno 13 - 17 hod.
28. a 29. prosince - zavřeno, inventura

oddelovac

VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU…

22.11.2017VÁNOČNÍ DÁREK? PŘECI VSTUPENKY DO METROPOLU…

Lámete si hlavu nad tím, co dát svým nejbližším pod stromeček? Co takhle udělat radost vstupenkou na některý z našich pořadů? Pro letošní Vánoce jsme pro Vás připravili speciální balíček pořadů, který potěší milovníky divadla, koncertů či dalších akcí. Vstupenky můžete zakoupit již od 4. prosince.

zobrazit detail »

oddelovac

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

21.11.2017PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Tradiční prodej vánočních stromků před Metropolem bude probíhat v termínu 7. - 23. prosince od 10.00 do 18.00 hod.

zobrazit detail »

oddelovac

Funny Fellows přivezou na Malou scénu hudbu 20. let s prvky kabaretu!

9.11.2017Funny Fellows přivezou na Malou scénu hudbu 20. let s prvky kabaretu!

Jedinečné seskupení ze Slovenska, úžasná atmosféra, specifický humor, rozmanitý repertoár... To vše je Funny Fellows! Folkovému programu cyklu Na návštěvě u Nezmarů se malinko vymykají, ale prvky kabaretu a humoru stoprocentně pobaví. Přijměte pozvání do atmosféry 20. let minulého století...

zobrazit detail »

oddelovac

PŘELOŽENÉ PŘEDSTAVENÍ LÉKAŘEM PROTI SVÉ VŮLI!!!

7.11.2017PŘELOŽENÉ PŘEDSTAVENÍ LÉKAŘEM PROTI SVÉ VŮLI!!!

Z důvodu nemoci se překládá představení z 16. října 2017 - Lékařem proti své vůli. Náhradní termín byl stanoven na 29. leden 2018 od 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Aneb i falešný lékař dokáže diagnostikovat skutečnou lásku...

„Lékařem proti své vůli“ se v této poněkud bláznivé komedii omylem stává drvoštěp Sganarelle. Své „zázračné“ schopnosti je nucen prezentovat v domě boháče Geronta, který doufá, že konečně vyléčí jeho „oněmělou“ dceru Lucindu, jež se tímto způsobem pokouší řešit svůj problém s nechtěnými vdavkami. Po sérii nedorozumění, převleků a zmatků, během... nichž Sganarell málem skončí na šibenici, nakonec vše dobře dopadne!

zobrazit detail »

oddelovac

Legendární Hop Trop zahrají v Metropolu

7.11.2017Legendární Hop Trop zahrají v Metropolu

Hop Trop je největší stálicí na trampské scéně. Jeho tvorba je vrcholem moderní trampské písně. Skupina vznikla již před 37 lety a od počátku hraje ve stejné sestavě: Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra. Za dobu svého působení kapela obdržela několik zlatých desek a byla oceněna mnoha cenami v oblasti Porty. Na koncertě nebudou chybět známé hity jako je Amazonka, Tři kříže, Jonatán…. Vystoupení je vždy obohaceno humorným vyprávěním zeživota muzikantského.

zobrazit detail »

oddelovac

Přidáváme odpolední představení výpravného muzikálu Alenka v kraji zázraků!

5.11.2017Přidáváme odpolední představení výpravného muzikálu Alenka v kraji zázraků!

Po dvou letech, kdy jsme uvedli Kapku medu pro Verunku, přivážíme z pražského divadla Hybernia v produkci společnosti Pixa-pro další výpravný rodinný muzikál. Pro velký zájem diváků přidáváme odpolední představení od 14.30 hod.!

Velký výpravný pohádkový muzikál plný hereckých hvězd s úchvatnými kostýmy a hudbou Vašo Patejdla Alenka v kraji zázraků uvedeme 11. listopadu.

Vstupenky koupíte on-line na našich webových stránkách či v našem předprodeji!

zobrazit detail »

oddelovac

Radůza probudí vaše emoce!

18.10.2017Radůza probudí vaše emoce!

Koncert jedinečné zpěvačky, která se po všech letošních osobních tragédiích vrací na pódia s krásnými písněmi, v nichž se odráží nejen melancholie světa, ale i všechny radosti našeho žití. Na tento hudební večer budete dlouho vzpomínat...

zobrazit detail »

oddelovac

Záhadná a drsná Namibie

17.10.2017Záhadná a drsná Namibie

Červená Namibská poušť, unikátní přírodní poklady, život v poušti, pusté a obávané Pobřeží koster, kolonie lachtanů, diamanty a diamantová města, pouštní sloni, žirafy, nosorožci, damani a další africká zvířata, stromové aloe a jiné zvláštní rostliny, nadmíru zajímavé africké kmeny... Putování napříč nádhernou a záhadnou Namibií opepří veselé, napínavé, tragické i strašidelné příběhy.

zobrazit detail »

oddelovac

Divadelní sál Metropolu je bezbariérový!

12.10.2017Divadelní sál Metropolu je bezbariérový!

Několik let se o tom mluvilo, běhalo se po úřadech, vynaložilo se mnoho úsilí… Až v roce 2017 se ale podařilo projekt bezbariérovosti Metropolu dotáhnout do konce stavbou výtahu do hlediště divadla. Hlavní zásluha ovšem nepatří žádným institucím, nýbrž soukromé osobě. Architektka Olga Ryšavá se rozhodla stavbu výtahu zafinancovat z největší části ze svého. Na nákladech se podíleli také majitelé budovy – Odborový svaz KOVO, Odborový svaz státních orgánů a organizací a Odborový svaz dopravy. Z dotačního programu na podporu odstraňování bariér přispěl i Jihočeský kraj.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu

11.10.2017Newsletter Metropolu

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2017".

newsletter "podzim 2017"

zobrazit detail »

oddelovac

Folkový cyklus "Na návštěvě u Nezmarů" pokračuje koncertem Stráníků

9.10.2017Folkový cyklus "Na návštěvě u Nezmarů" pokračuje koncertem Stráníků

Stráníci, to je upřímná muzika, kterou její interpreti milují. A stejně tak jejich fanoušci! Veronika a Luboš Stráníkovi již dlouhé roky tvoří úspěšnou folkovou dvojici. Ostatně kořeny tohoto oblíbeného dua sahají až do roku 1983, kdy se budoucí manželé potkali na vandru v obci Březina u Rokycan. Na kontě mají kromě velkého množství koncertů také několik nahrávek a účast na kompilacích.

zobrazit detail »

oddelovac

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

11.8.2017Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

Také na podzim letošního roku se bude na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích konat cyklus folkových koncertů s názvem Na návštěvě u Nezmarů. Fanoušci se mohou těšit na kultovní žánrové skupiny - Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Stráníky a Poutníky. Zpestřením pak budou slovenští Funny Fellow

Předprodej abonentek na celý cyklus byl zahájen 22. června. Cena je 880 korun. Po ukončení předprodeje abonentek (18. srpna) bude možné zakoupit vstupenky i na jednotlivá vystoupení. K dispozici budou vždy měsíc před samotným koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

Omezení předprodeje vstupenek o letních prázdninách

26.7.2017

Upozorňujeme, že o letních prázdninách dojde k omezení předprodeje vstupenek. Standardní provoz předprodeje vstupenek bude do 4. července. Dne 7. a 10. července bude předprodej uzavřen. Od 11. července do 18. srpna budete moci zakoupit vstupenky na vybrané pořady a legitimace do našich tanečních kurzů v sekretariátu ředitele v pracovních dnech od 9 do 15.30 hod. Standardní doba předprodeje bude zahájena opět 21. srpna.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět provoní orchideje!

23.3.2017Metropol opět provoní orchideje!

Přijměte pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Metropol vás opět po roce zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů. Také v letošním roce jsou součástí výstavy exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Tentokrát si budete moci prohlédnout kajmana brýlového a krokodýla siamského. Expozice bude navíc obohacena také o tropické ptactvo.

Na výstavě naleznete na 60 druhů botanických orchidejí a 40 druhů nejnovějších komerčních holandských hybridů. Zároveň uvidíte na 50 druhů kaktusů a sukulentních rostlin. Celkem bude vystaveno více než 1 tis. rostlinných exponátů, z nichž většina budou prodejné.

zobrazit detail »

oddelovac

Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

15.3.2017Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

V letošní sezoně přiváží populární Těšínské divadlo oblíbenou pohádku o lásce krásné Zlatovlásky k mladému Jiříkovi. Udělejte si čas, přiveďte vaše děti, sedněte si do pohodlných sedadel a zasněte se...

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2017

6.3.2017Newsletter Metropolu - jaro 2017

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2017".

Newsletter - jaro 2017

zobrazit detail »

oddelovac

ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

11.1.2017ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

Metropol Vás srdečně zve na oblíbený dětský maškarní karneval. Ten se uskuteční 29. ledna od 14.30 hodin. Programen bude provázet oblíbená Pavla a její asistentky. Na děti i dospělé čeká velký taneční rej, dále soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny. Těšíme se na všechny princezny, víly, zvířátka, kovboje i batmany...

 

zobrazit detail »

oddelovac

Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

2.1.2017Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

Fanoušci folku se mohou těšit na jarní pokračování folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů. Malá scéna Metropolu přivítá hned několik legend, které se do historie žánru zapsaly velkým písmem!

zobrazit detail »

oddelovac

Od pondělí standardní doba předprodeje

29.8.2016

Od pondělí 29. srpna zahajujeme standardní dobu předprodeje vstupenek. Zároveň je opět možné si vstupenky rezervovat on-line na našich webových stránkách. Doba rezervace činí 3 dny. Předprodej vstupenek je otevřen po - čt 13 - 17 hod., pá 12 - 16 hod.

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

oddelovac

Tip pro Ježíška!

28.11.2015Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

9.1. IX Velký mediální ples
16.1. Myslivecký bál
17. 1. Glenn Miller Orchestra...
21. 1. Rukojmí bez rizika (Divadelní agentura Harlekýn)
24. 1. Dětský maškarní karneval
26. 1. Můj báječný rozvod (Divadlo Na Fidlovačce)

Zároveň prodáváme abonentky na jarní kurz tanečních a folkový cyklus na Návštěvě u Nezmarů!!!

 

zobrazit detail »

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Myslivecký bál
Maškarní

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida