Novinky

Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

30.8.2017Blíží se termín začátku tanečních kurzů v Metropolu! Neváhejte a přihlaste se!!!

V rámci PODZIMNÍHO KURZU tanečních pro mládež, který začíná 19. září máte na výběr ze dvou časů, a to od 17.30 nebo 20.00 hodin.

Nemáte tanečního partnera/partnerku? Nevadí. V naší skupině se s ní/ním můžete seznámit ještě před začátkem tanečních. Odkaz zde https://www.facebook.com/groups/309802516129523/

Promeškali jste základní taneční kurzy nebo si jen potřebujete „vyčistit“ hlavu od každodenních starostí? Pak právě pro Vás jsme na letošní podzim připravili TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ, které začínají 17. září od 18.30 hod.

 

 

zobrazit detail »

oddelovac

ZRUŠENÝ KONCERT WABIHO DAŇKA

14.8.2017ZRUŠENÝ KONCERT WABIHO DAŇKA
Vážení přátelé “Návštěv u Nezmarů”,

minulý týden jsme dostali dopis od Wabiho Daňka, ve kterém se moc svým příznivcům omlouvá, ale bohužel ruší své koncerty ze zdravotních důvodů. Ve spolupráci s Jimem Drengubákem jsme zajistili jako náhradu koncert “Nezmaři a Komorní sdružení symfoniků Českého rozhlasu”. Termín koncertu 20.9. 2017 od 19 hod. zůstává v platnosti, stejně tak jako vaše abonentky.

zobrazit detail »

oddelovac

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

11.8.2017Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

Také na podzim letošního roku se bude na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích konat cyklus folkových koncertů s názvem Na návštěvě u Nezmarů. Fanoušci se mohou těšit na kultovní žánrové skupiny - Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Stráníky a Poutníky. Zpestřením pak budou slovenští Funny Fellow

Předprodej abonentek na celý cyklus byl zahájen 22. června. Cena je 880 korun. Po ukončení předprodeje abonentek (18. srpna) bude možné zakoupit vstupenky i na jednotlivá vystoupení. K dispozici budou vždy měsíc před samotným koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

Omezení předprodeje vstupenek o letních prázdninách

26.7.2017

Upozorňujeme, že o letních prázdninách dojde k omezení předprodeje vstupenek. Standardní provoz předprodeje vstupenek bude do 4. července. Dne 7. a 10. července bude předprodej uzavřen. Od 11. července do 18. srpna budete moci zakoupit vstupenky na vybrané pořady a legitimace do našich tanečních kurzů v sekretariátu ředitele v pracovních dnech od 9 do 15.30 hod. Standardní doba předprodeje bude zahájena opět 21. srpna.

zobrazit detail »

oddelovac

Srpnová divadelní komedie s Václavem Vydrou bude stát za to!

24.7.2017Srpnová divadelní komedie s Václavem Vydrou bude stát za to!

Tentokrát šlápli lupiči vedle! Za rukojmí si vybrali dva sebevrahy, kteří si ze všeho nejvíc přejí zemřít...

Rukojmí bez rizika je francouzská komedie s příchutí zločinu. Dva letití kamarádi si vzájemně svěří stejný úmysl spáchat sebevraždu, pro niž má každý odlišné důvody. Společná sebevražda se jeví jako ideální řešení, ale plán jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s plným pytlem peněz. Ti vtrhnou do bytu, překvapené sebevrahy si vezmou jako rukojmí a vyhrožují jim zabitím, což je právě to, co si oba muži nejvíce přejí. Avšak při pohledu na pytel plný bankovek dostávají oba hrdinové znovu chuť do života. Jenže za dveřmi číhá policie...

zobrazit detail »

oddelovac

Zrušené představení - Ken Ludwig: Lo Stupendo

29.6.2017Zrušené představení - Ken Ludwig: Lo Stupendo

Vážení přátelé divadla,

velice se omlouváme, ale musíme bohužel nahradit představení Lo Stupendo dne 21.8.2017 ze zdravotních důvodů p. Skopala (neplánovaný termín operace).

Náhradou vám nabízíme představení Rukojmí bez rizika - vstupenky zůstávají v platnosti.

zobrazit detail »

oddelovac

Začal předprodej na výpravný muzikál Alenka v kraji zázraků!

30.5.2017Začal předprodej na výpravný muzikál Alenka v kraji zázraků!

Po dvou letech, kdy jsme uvedli Kapku medu pro Verunku, přivážíme z pražského divadla Hybernia v produkci společnosti Pixa-pro další výpravný rodinný muzikál.

Velký výpravný pohádkový muzikál plný hereckých hvězd s úchvatnými kostýmy a hudbou Vašo Patejdla Alenka v kraji zázraků uvedeme 11. listopadu v 10 hodin. V případě velkého zájmu veřejnosti bude přidáno další představení od 14.30 hod.

Předprodej vstupenek začal 20. dubna. Vstupenky koupíte on-line na našich webových stránkách či v našem předprodeji!

zobrazit detail »

oddelovac

Vracíme vstupné za zakoupené vstupenky na koncert Věry Špinarové a Heidi Janků

24.3.2017

Vstupné za zakoupené vstupenky na společný koncert Věry Špinarové s Heidi Janků vracíme v našem předprodeji.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět provoní orchideje!

23.3.2017Metropol opět provoní orchideje!

Přijměte pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Metropol vás opět po roce zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů. Také v letošním roce jsou součástí výstavy exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Tentokrát si budete moci prohlédnout kajmana brýlového a krokodýla siamského. Expozice bude navíc obohacena také o tropické ptactvo.

Na výstavě naleznete na 60 druhů botanických orchidejí a 40 druhů nejnovějších komerčních holandských hybridů. Zároveň uvidíte na 50 druhů kaktusů a sukulentních rostlin. Celkem bude vystaveno více než 1 tis. rostlinných exponátů, z nichž většina budou prodejné.

zobrazit detail »

oddelovac

Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

15.3.2017Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

V letošní sezoně přiváží populární Těšínské divadlo oblíbenou pohádku o lásce krásné Zlatovlásky k mladému Jiříkovi. Udělejte si čas, přiveďte vaše děti, sedněte si do pohodlných sedadel a zasněte se...

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2017

6.3.2017Newsletter Metropolu - jaro 2017

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2017".

Newsletter - jaro 2017

zobrazit detail »

oddelovac

ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

11.1.2017ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

Metropol Vás srdečně zve na oblíbený dětský maškarní karneval. Ten se uskuteční 29. ledna od 14.30 hodin. Programen bude provázet oblíbená Pavla a její asistentky. Na děti i dospělé čeká velký taneční rej, dále soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny. Těšíme se na všechny princezny, víly, zvířátka, kovboje i batmany...

 

zobrazit detail »

oddelovac

Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

2.1.2017Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

Fanoušci folku se mohou těšit na jarní pokračování folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů. Malá scéna Metropolu přivítá hned několik legend, které se do historie žánru zapsaly velkým písmem!

zobrazit detail »

oddelovac

Prodejní doba předprodeje vstupenek ve svátečních dnech

19.12.2016

Prodejní doba předprodeje vstupenek ve svátečních dnech:

23. a 27. prosinec - zavřeno
28. a 29. prosinec - otevřeno 13 - 17 hod.
30. prosinec - zavřeno, inventura

oddelovac

Newsletter Metropolu

6.10.2016Newsletter Metropolu

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2016".

newsletter "podzim 2016"

zobrazit detail »

oddelovac

Od pondělí standardní doba předprodeje

29.8.2016

Od pondělí 29. srpna zahajujeme standardní dobu předprodeje vstupenek. Zároveň je opět možné si vstupenky rezervovat on-line na našich webových stránkách. Doba rezervace činí 3 dny. Předprodej vstupenek je otevřen po - čt 13 - 17 hod., pá 12 - 16 hod.

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

oddelovac

Tip pro Ježíška!

28.11.2015Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

9.1. IX Velký mediální ples
16.1. Myslivecký bál
17. 1. Glenn Miller Orchestra...
21. 1. Rukojmí bez rizika (Divadelní agentura Harlekýn)
24. 1. Dětský maškarní karneval
26. 1. Můj báječný rozvod (Divadlo Na Fidlovačce)

Zároveň prodáváme abonentky na jarní kurz tanečních a folkový cyklus na Návštěvě u Nezmarů!!!

 

zobrazit detail »

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Na návštěvě u Nezmarů
Melody Makers

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
LED Multimédia
Jihočeský kalendář
Arpida
1K Design
Reklamní propisky